Graliśmy po raz pierwszy

2013-01-14 14:17
Graliśmy po raz pierwszy21 Finał WOŚP odbył się pod hasłem: „Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”.Po raz pierwszy WOŚP grał w Wojniczu. Zespół Szkół Licealnych i Technicznych i Urząd Miasta w Wojniczu wspólnie zorganizowali i przeprowadzili  21 Finał. W sztabie przeprowadzało zbiórkę i pracowało na rzecz Orkiestry około 200  wolontariuszy ze szkół z terenu gminy Wojnicz i Wierzchosławice. Zebraliśmy ponad 16,5 tyśzłotych. Finałowi towarzyszyły imprezy:
  • Wokalno-taneczny występ przedszkolaków „Wesołe Nutki”  . Przedstawienie nawiązywało do świąt  Bożego Narodzenia a kolędy  zachęciły  widzów do wspólnego śpiewania. Na koniec  tego wyjątkowego spotkania , biorąc pod uwagę wiek dzieci oraz ich szczere zaangażowanie ,wspólnie zatańczono  walczyka . Wszyscy bawili się doskonale.
  • Mecz charytatywny w piłce siatkowej. W meczu stanęły naprzeciw siebie drużyna Urzędu Miasta i Gminy składająca się z pracowników urzędu i radnych gminnych oraz drużyna nauczycieli  Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu. Nauczyciele pokonali zespół Urzędu wynikiem 3:0. Atmosfera meczu była znakomita i jak podkreślali wszyscy  najważniejszy był cel .
  • Koncert  młodzieżowych  grup  :FINGERS ,LUNATIC ,THE STORMBRINGERS ,CTRL.
Finał WOŚP 2013 zakończy się tradycyjnie Światełkiem do Nieba. galeria