Sukces sportowców ZSLiT - III Miejsce w Licealiadzie Szkół Powiatu Tarnowskiego

2018-10-02 00:00
Sukces sportowców ZSLiT - III Miejsce w Licealiadzie Szkół Powiatu Tarnowskiego

Podczas XLVII sesji Rady Powiatu Tarnowskiego V kadencji odbyło się podsumowanie wyników Licealiady Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Tarnowskiego w roku szkolnym 2017/2018.

W klasyfikacji końcowej współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2017/2018 III miejsce zajął Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu.

W trakcie całorocznej rywalizacji, drużyny dziewcząt, prowadzone przez mgr. Marka Robaka zdobyły między innymi: Mistrzostwo Powiatu w piłce nożnej, II miejsce w koszykówce, II miejsce w lekkiejatletyce.
Drużyny chłopców prowadzone przez mgr. Janusza Kubonia zajęły między innymi: II miejsce w biegach przełajowych, II miejsce w koszykówce, III miejsce w piłce nożnej.

Sportowcy naszej szkoły brali udział we wszystkich rozgrywkach sportowych organizowanych przez Starostwo Powiatowe w ramach Licealiady Młodzieży. W imieniu reprezentantów wyróżnienia odebrali: Anita Zych  z klasy III LO i Albert Stolarz z klasy IV TLK.
W rywalizacji  sportowej w minionym roku szkolnym uczestniczyły wszystkie szkoły ponadgimnazjalne powiatu.
Serdecznie gratulujemy!