Zajęcia z przedsiębiorczości w ramach projektu "Nowoczesna szkoła - zajęcia on-line"

2019-02-19 00:00

Zakończona została pierwsza część zajęć  w ramach projektu  „Nowoczesna szkoła - zajęcia on – line” z przedmiotu przedsiębiorczość realizowanego przez Powiat Tarnowski w ramach Priorytet X, Działanie 10.1. Rozwój kształcenia ogólnego, Poddziałania 10.1.4 Małopolska Chmura Edukacyjna RPO WM na lata 2014- 2020.

Uczestnikami projektu byli uczniowie klasy III Liceum Ogólnokształcącego wyłonionymi podczas rekrutacji.Podczas zajęć uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach  on-line prowadzonych przez pracownika  Uniwersytetu Ekonomicznnego  w Krakowie .Oprócz tej formy zajęć  ,młodzież brała udział w wykładzie na uczelni  oraz w warsztatach weekendowych organizowanych przez UEK z przedmiotu przedsiębiorczość  oraz geografii na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.W ramach zajęć odbyły się zajęcia z Policją, która  wskazała I omówiła  “Zagrożenia cyberprzestrzeni “.

Nasza szkoła, aby mogła wykorzystywać nowoczesne techniki informacyjno-komunikacyjnych w procesie nauczania została doposażona po 15 tabletów oraz pamięci USB. Uczestnicy natomiast otrzymali podręczniki do przedsiębiorczości.