Uczniowie klasy mundurowej ZSLiT w Wojniczu w honorowej czołówce I Turnieju Strzeleckiego o Puchar Regionu IPA Tarnów w ramach zawodów o Puchar Prezesa MGW IPA

2019-04-07 00:00

Wielkie wyróżnienie i zaszczyt dla reprezentantek klas mundurowych Anity Zych i Izabeli Niewola, które reprezentowały wraz z kolegami z ZSOiZ w Gromniku Drużynę Starostwa Powiatowego w Tarnowie na I Turnieju Strzeleckim o Puchar Regionu IPA Tarnów w ramach zawodów o Puchar Prezesa MGW IPA. Zawody rozegrano w II konkurencjach: strzelanie z karabinka sportowego kbks kal.5,6 mm do tarczy z odległości 50 m, w pozycji strzeleckiej leżącej z podpórką oraz z pistoletu sportowego 5,6 mm tarcza TS-2 odległość 25m, w pozycji strzeleckiej stojącej.

Uczennica Anita Zych uzyskała znakomity wynik zajmując II miejsce w klasyfikacji indywidualnej kobiet w kategorii karabinek. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!