VII WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD MUSZTRY KLAS MUNDUROWYCH

2019-04-14 00:00
VII WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD MUSZTRY KLAS MUNDUROWYCH

11 kwietnia 2019 r. przedstawiciele klasy I i II LO - wojsko wzięli udział w VII Wojewódzkim Przeglądzie Musztry Klas Mundurowych zajmując IV miejsce w klasyfikacji. Uczniowie brawurowo wykonali program dowolny- pokaz musztry paradnej, godnie reprezentując 19 letnią tradycję klas mundurowych. Oddziałem dowodził Wojciech Ciślak uczeń klasy I LO. W skład drużyny wchodzili: Daniel Wiktoria (kl. II LO), Hajdo Natalia (kl. II LO), Latawska Olga (kl. II LO), Lenik Patrycja (II LO), Seternus Roksana (kl. II LO), Smoter Radosław (kl. II LO), Wójtowicz Oskar (kl. II LO), Nadolnik Weronika (II LO), Izabela Niewola (I LO), Szymański Kamil (I LO), Wasila Kacper (I LO), Deptuch Szymon (I LO). Natalia  Siemaszko jako rezerwowa wspaniale opiekowała się naszą drużyną.