Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

POWER – staże w Niemczech – czas wolny

2019-06-16 00:00
POWER – staże w Niemczech – czas wolny

bez-tytulu.png

Praktyka w Niemczech obejmuje pięciodniowy tydzień pracy, natomiast pozostałe dwa dni wolne uczniowie mogą wykorzystać na odpoczynek i relaks, zwiedzanie miasta i okolic, zakupy oraz na integrację z personelem lub rówieśnikami z innych krajów. Zwiedzając można poznać historię i kulturę regionu, zobaczyć miejsca w których Niemcy spędzają urlopy lub weekendy. Przyroda Turyngii zachwyca wszystkich, bardzo wiele osób można spotkać na trasach wędrownych w tych okolicach.

Logistycy wędrowali w wąwozie smoczym Drachenschlucht pomiędzy wysokimi omszonymi skałami, podziwiali piękne krajobrazy oddychając świeżym chłodnym powietrzem.

https://www.eisenach.info/aktiv-und-sport/wandern/drachenschluch

Uczniowie zwiedzili również położony na wzgórzu Zamek Wartburg, który jest charakterystycznym obiektem turystycznym w mieście Eisenach. Na tym zamku ukrywał się niegdyś inicjator reformacji Marcin Luter, który przełożył biblię na język niemiecki. Na zamku wielokrotnie przebywał również znany niemiecki poeta Johann Wolfgang von Goethe.

https://www.eisenacherhof.de/

Pogoda w Niemczech dopisuje, uczniowie spacerują po uroczych miasteczkach podziwiając zabytkowe kamienice. Hotele dbają o to, aby ich goście czuli się komfortowo również w upalne dni, uczennice Technikum Żywienia też mogą korzystać z basenów oraz innych hotelowych atrakcji.

Bad Wildungen - Göbels`s Hotel Aquavita
www.goebels-aquavita.de

Rotenburg an der Fulda - Posthotel Rotenburg
www.goebels-rodenberg.de

Rotenburg an der Fulda - Göbels`s Hotel Rodenberg
www.posthotel-rotenburg.de

Zobacz galerię