REKRUTACJA - praktyka zawodowa w Niemczech

2019-09-07 00:00
REKRUTACJA - praktyka zawodowa w Niemczech

bez-tytulu.png

Rozpoczęliśmy rekrutację do wyjazdu na 4–tygodniowestaże zawodowe do Niemiec z projektu „Będziemy dobrzy w naszej pracy – zbieramydoświadczenia w Niemczech” w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską.

Wyjazd dotyczy klas: Technikum Żywienia oraz Technikum Logistycznego

Termin wyjazdu: 03.11.2019 – 30.11.2019r.

Kraj docelowy: Niemcy/Turyngia

Firma organizująca praktyki zawodowe na terenie Niemiec: Siegmundsburger Haus Werraquelle GmbH

Dokumenty rekrutacyjne można pobrać u koordynatora projektu lub ze strony szkoły: Projekty → Projekty unijne → POWER → Dokumenty

• formularz zgłoszeniowy
  • podanie
  • zgoda rodziców

Proszę o zapoznanie się z regulaminem projektu na stronie internetowej. Wypełnione dokumenty należy złożyć do 16.09.2019r. u koordynatora projektu.

ZAPRASZAMY do REKRUTACJI