Stypendia Powiatu dla uczniów i studentów

2019-09-07 00:00
Stypendia Powiatu dla uczniów i studentów

Powiat Tarnowski tradycyjnie przyznaje stypendia dla najzdolniejszych uczniów i studentów. Wnioski wraz z odpowiednimi załącznikami można składać do 10 października. Do rozdzielenia jest 130 tys. zł. Stypendia trafią do młodzieży pod koniec bieżącego roku.

Stypendium jest formą materialnej pomocy dla najzdolniejszych uczniów, uczących się w szkołach Powiatu Tarnowskiego oraz studentów, którzy zamieszkują na terenie Powiatu Tarnowskiego, pobierających naukę na wyższych uczelniach publicznych w trybie dziennym do 25 roku życia, przy czym kryterium przyznania stypendium stanowi w tym przypadku wysoka średnia ocen.

Szczegóły na stronie Powiatu Tarnowskiego..