„Czytam więc wiem”

2020-06-23 00:00
„Czytam więc wiem”

W dniu 23 czerwca 2020 r.  Pani Dyrektor Agnieszka Kapek wręczyła dyplomy oraz nagrody uczniom biorącym udział w cyklicznym konkursie czytelniczym „Czytam więc wiem”.

Uczniowie  wykazali się wiedzą oraz umiejętnościami poszukiwania wiadomości w różnych źródłach w trakcie 6 etapów konkursu. W pierwszym etapie wzięło udział 27 osób, do kolejnych zgłaszali się następni chętni tak że w całym konkursie uczestniczyło 50 uczniów.

Najwytrwalsi zostali nagrodzeni :

I miejsce Magdalena Stachura kl. I TGŻ

II miejsce Marcel Zając kl I TGŻ 5

III miejsce Oliwia Piszczek kl I TL

Wyróżnienia otrzymali :

Aleksandra Witek kl II LO

Kinga Krupska kl I TL

Zofia Molczyk kl I TGŻ 5

Patrycja Pietras kl I TGŻ 5

Nagrody dla laureatów konkursu zostały ufundowane przez Radę Rodziców za co z całego serca dziękujemy.

Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszego pogłębiania swojej wiedzy.