NOWY ROK – NOWA INICJATYWA!

2021-01-11 00:00
NOWY ROK – NOWA INICJATYWA!

Z ogromną satysfakcją informujemy, że przy naszej Szkole powstało właśnie Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu – EduWojnicz.

Organizacja została powołana po to, aby m.in. wspierać i promować działalność dydaktyczno - wychowawczą oraz wszechstronny rozwój uczniów, udoskonalać bazę i infrastrukturę placówki, a także propagować, popularyzować i dokumentować dorobek i osiągnięcia Szkoły, jej uczniów i absolwentów oraz kadry dydaktycznej we wszystkich dziedzinach życia społecznego, oświatowego, naukowego, kulturalnego, sportowego. Ważnym zadaniem będzie podejmowanie i prowadzenie działań w obszarze udzielania pomocy uczniom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie szans, działalności charytatywnej, inicjatyw wspomagających rozwój wspólnot i społeczności lokalnych, turystyki i krajoznawstwa, działalności na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy międzynarodowej.

Mamy szczerą nadzieję, że działalność Stowarzyszenia „EduWojnicz” przyczyni się do coraz lepszego funkcjonowania naszej Szkoły i sprawi, że będzie się ona stawać jeszcze bardziej przyjaznym dla Was miejscem.