Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK 2022

2022-04-26 00:00
Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK 2022

W dniu 25.04.2022 w Tarnowie odbyły się Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK w których udział wzięło 10 zespołów.

Reprezentacja  naszej szkoły w składzie Kacper Mika, Przemysław Ciukaj, Filip Patyk, Emilia Kural, Natalia Setlik, Daria Gajda zdobyła III miejsce oraz otrzymała pamiątkowy puchar.  Dodatkowo ze wszystkich uczestników przez komisję konkursową został wyróżniony kierownik zespołu- Kacper.

Nasi uczniowie pokazali  jak profesjonalnie udzielać pierwszej pomocy także w trudnych sytuacjach.  Poprzez swoje zachowanie i ubiór  przyczynili się do promocji naszej placówki.  Po zakończonym występie młodzież miała okazje zapoznać się  ze specyfiką Służby Więziennej.  Rozmowa  z osobami pełniącymi służbę w tej formacji  oraz poznanie sprzętu w niej wykorzystywanego okazało się bardzo wartościowym doświadczeniem.

Jesteśmy dumni i życzymy dalszych sukcesów.