Wycieczka do Zakopanego

2022-05-20 00:00
Wycieczka do Zakopanego

W dniach 19-20 maja klasy logistyczne oraz część klasy 3Bgm i 3Bsp wzięły udział w wycieczce do Zakopanego. Pierwszy dzień rozpoczęliśmy od wyprawy nad Morskie Oko. Doskonała pogoda i piękne widoki wprawiły wszystkich w wakacyjny humor. Uczniowie zapobiegli zakwasom dzięki pobytowi w szaflarskich termach. Dzień zakończył się spotkaniem przy grillu i tańcami.

Drugi dzień pobytu. Po obfitym śniadaniu, pełni sił wyruszyliśmy na Rusinową Polanę. Następnie odwiedziliśmy Krupówki. Uczniowie okazali się wyjątkowo zdyscyplinowaną i rozśpiewaną grupą. Wycieczkę podsumowali ułożoną na tę okoliczność piosenką.