Laptopy do nauki zdalnej w ramach projektu "Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce II"

2022-11-15 00:00

W ramach projektu „ Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce II” Działania 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego uczniów Poddziałania 10.2.3. Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego  na lata  2014 – 2020 w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych Wojniczu w formule rozszerzonej, przekazano 18 szt. laptopów do nauki zdalnej jako wsparcie organów prowadzących szkoły i placówki kształcenia zawodowego w zakresie zwalczania lub przeciwdziałania skutkom pandemii COVID  - 19.