Wizyta naszych ucznów w budynku Sejmu RP

2022-12-09 00:00
Wizyta naszych ucznów w budynku Sejmu RP

Uczniowie klasy mundurowych ZSLiT w Wojniczu mieli zaszczyt gościć na zaproszenie Pani Poseł Anny Pieczarki w budynku Sejmu RP. Wycieczka do stolicy była wyróżnieniem, a zarazem nagrodą dla uczniów klas Liceum kończących szkolenie wojskowe.Uczniowie ZSLiT zwiedzili również Muzeum Wojska Polskiego. Ważnym dla uczniów szkoły im. Jana Pawła II było spotkanie z bratem Marianem Markiewiczem świadkiem historii, przyjacielem Jana Pawła II. Zwieńczeniem wizyty w Warszawie był spacer historyczny po Warszawskiej Starówce.

Dziękujemy Pani Poseł Annie Pieczarce za zorganizowanie wyjazdu,zwiedzenie Sejmu, obiad w restauracji sejmowej i zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem.