Spotkanie z przedstawicielem Drugiego Urzędu Skarbowego w Tarnowie.

2023-01-25 00:00
Spotkanie z przedstawicielem Drugiego Urzędu Skarbowego w Tarnowie.

Dnia 24.01.2023 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas kończących szkołę z przedstawicielem Urzędu Skarbowego. Spotkanie odbyło się w ramach projektu ROZWIJANIE  UMIEJĘTNOŚCI  UCZNIÓW  W  SZEROKIEJ WSPÓŁPRACY  pt. „JA, Ja i otoczenie, Moja kariera" , realizowanego przez  POWIAT TARNOWSKI.

Młodzież miała okazję zgłębić tajniki wiedzy o podatkach, deklaracjach podatkowych, ale również o zakładaniu własnej działalności gospodarczej, czy kwestiach formalnych związanych z pracą za granicami kraju. Spotkanie było bardzo inspirujące, a zdobyta wiedza na pewno przyda się naszym uczniom w dorosłym życiu, a to już przecież tak blisko.

Dziękujemy serdecznie Pani Prowadzącej spotkanie.