Konkurs graficzny – Zasłużeni dla Niepodległej.
2023-02-08 00:00

Konkurs graficzny – Zasłużeni dla Niepodległej.

Zapraszamy do Konkursu Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku pt.: „Zasłużeni dla Niepodległej”, w ramach którego należy przygotować pracę graficzną (plakat), model lub animację postaci bądź wydarzenia związanego z historią najnowszą Polski.

18. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kwiaty w szarości” Rawicz 2023

18. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kwiaty w szarości” Rawicz 2023

Szkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka w Sierakowie zaprasza do udziału w 18. Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kwiaty w szarości”.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Poezja Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w malarstwie, grafice, rysunku”
2023-02-08 00:00

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Poezja Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w malarstwie, grafice, rysunku”.

Zapraszamy do IX Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „W kręgu poezji i prozy lagrowej więźniarek KL Ravensbrück”
2023-02-08 00:00

Organizatorem VIII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „W kręgu poezji i prozy lagrowej więźniarek KL Ravensbrück” jest Instytut Pamięci Narodowej, Stowarzyszenie „Rodzina byłych więźniarek niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego KL Ravensbrück” oraz Miasto Ruda Śląska.

Konkursu „Polskie Serce Pękło. Katyń 1940”
2023-02-08 00:00

Konkursu „Polskie Serce Pękło. Katyń 1940”

Konkursu „Polskie Serce Pękło. Katyń 1940”, który jest skierowany do młodzieży uczącej się w szkołach ponadpodstawowych oraz studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych i ma na celu upamiętnienie Zbrodni Katyńskiej.

Realizacja kursu barmańskiego w ramach projektu „Mistrzowie w zawodzie II”
2023-02-08 00:00

Realizacja kursu barmańskiego w ramach projektu „Mistrzowie w zawodzie II”

Ferie trwają na dobre, ale nie wszyscy uczniowie oddają się błogiemu lenistwu. 9 uczniów w tym zimowym czasie zdobywa nowe kwalifikacje, uczestnicząc w kursie barmańskim.

Wkrótce Walentynki
2023-02-03 00:00

Wkrótce Walentynki

Rozpoczął się luty i wkrótce Święto Zakochanych – Walentynki. Zapraszamy do poczty walentynkowej!