Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Nauczyciele

L.p.

Nazwisko i imię nauczyciela

Funkcja

Nauczane przedmioty

1.

Kapek Agnieszka

Dyrektor szkoły

Przed. zawodowe: logistyka

2.

Gębska Małgorzata

Wicedyrektor szkoły

Przed. zawodowe: architektura krajobrazu, biologia, chemia

3.

Jarońska Lidia

Kierownik Internatu

 

4.

Adwent Jolanta

Pedagog szkolny

 

5.

Adwent Marta

Nauczyciel

Biologia

6.

Biernacki Dariusz

Nauczyciel

Fizyka, informatyka,
przed. zawodowe: mechanika

7.

Bojdo Roman

Nauczyciel

Religia

8.

Borzęcka Monika

Nauczyciel

Matematyka

9.

Burdak Renata

Nauczyciel

Biblioteka, wdż

10.

Cieśla Katarzyna

Nauczyciel

Wychowanie fizyczne

11.

Gacek Magdalena

Nauczyciel

Przed. zawodowe: logistyka

12.

Gałkowska Irena

Nauczyciel

Przed. zawodowe: logistyka

13.

Głowacka Beata

Nauczyciel

J. niemiecki

14.

Gorzałczany Michał

Nauczyciel

Przed. zawodowe: logistyka

15.

Gospodarek-Strojny Monika

Wych. internatu

 

16.

Grzegórzek Mirosław

Nauczyciel

J. polski

17.

Habel Wiesława

Nauczyciel

Geografia, edb

18.

Janusz Marek

Wych. internatu

 

19.

Kasperek Monika

Nauczyciel

Doradztwo zawodowe

20.

Kiełbasa Leszek

Wych. internatu

 

21.

Kornaś Małgorzata

Nauczyciel

Wych. świetlicy, historia, wos

22.

Kuboń Janusz

Nauczyciel

Wychowanie fizyczne

23.

Kukulska Sylwia

Nauczyciel

Matematyka

24.

Kurtyka Beata

Nauczyciel

Przyroda

25.

Lorek Anna

Nauczyciel

J. hiszpański

26.

Łoboda Joanna

Wych. internatu

 

27.

Mazur Grzegorz

Nauczyciel

Przed. zawodowe: grafika

28.

Michałek Zygmunt

Nauczyciel

J. polski

29.

Mida Marcin

Nauczyciel

Wych. internatu

Edb

30.

Nowacka Agnieszka

Nauczyciel

Matematyka

31.

Nowak Bernadetta

Nauczyciel

Matematyka

32.

Nowak Małgorzata

Nauczyciel

Przed. zawodowe: żywienie

33.

Okulicki Zbigniew

Nauczyciel

Zajęcia wojskowe

34.

Osowski Dominik

Nauczyciel

Informatyka

35.

Pacyna Celina

Nauczyciel

Przed. zawodowe: żywienie

36.

Pajor Marian

Nauczyciel

Przed. zawodowe: podstawy przedsiębiorczości

37.

Płanik Magdalena

Nauczyciel

Przed. zawodowe: logistyka

38.

Przeklasa Iwona

Wych. internatu

 

39.

Robak Dorota

Nauczyciel

J. polski

40.

Robak Marek

Nauczyciel

Wychowanie fizyczne

41.

Ropelewski Oskar

Nauczyciel

Przed. zawodowe: mechanika

42.

Rzeszuto Ewa

Wych. internatu

 

43.

Sakłak Agnieszka

Nauczyciel

J. angielski

44.

Sowa-Bachulska Elżbieta

Nauczyciel

Przed. zawodowe: grafika

45.

Stec-Firszt Iwona

Nauczyciel

J. angielski

46.

Szulczyńska Marzena

Nauczyciel

Historia, wos

47.

Tracz Ewa

Nauczyciel

Przed. zawodowe: żywienie, biologia

48.

Wacławska Iwona

Nauczyciel

Filozofia

49.

Węgrzyn Anna

Nauczyciel

Przed. zawodowe: żywienie

50.

Witek Łukasz

Nauczyciel

Wychowanie fizyczne

51.

Wolak Anna

Nauczyciel

Geografia

52.

Wójcik Ewa

Nauczyciel

J. niemiecki

53.

Ziobrowski Andrzej

Nauczyciel

Zajęcia SG

54.

Żybura Ewa

Nauczyciel

J. angielski