Małopolska Chmura Edukacyjna

2021-03-11 00:00
Małopolska Chmura Edukacyjna

Zaproszenie na wiosenne warsztaty online dla uczniów 24-25 kwietnia 2021 r. Małopolska Chmura Edukacyjna

Departament Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna organizuje w kwietniu br. wiosenne weekendowe warsztaty online dla uczniów szkół uczestniczących w projekcie. Zajęcia w ramach warsztatów weekendowych prowadzone będą przez pracowników uczelni na podstawie przygotowanych scenariuszy, które przyczynią się do realizacji projektu, czyli podniesienia kompetencji kluczowych uczniów.

Warsztaty weekendowe odbędą się w następującym terminie: 24-25 kwietnia 2021 r. Przewidywane godziny warsztatów: 9:00 – 13:00.

Regulamin rekrutacji_02.2021 warsztaty online
Oświadczenie, deklaracja, zakres danych, zgoda na wizerunek

INFORMACJE OGÓLNE O WARSZTATACH

1) Obszary tematyczne wiosennych weekendowych warsztatów online prowadzonych przez uczelnie w terminie 24-25 kwietnia 2021 r.:

1. a)Chemia – Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
  2. b)Język angielski – Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
  3. c)Język angielski – Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
  4. d)Język niemiecki – Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
  5. e)Język francuski – Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
  6. f)Biologia – Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
  7. g)Fizyka – Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
  8. h)Chemia – Politechnika Krakowska w Krakowie
  9. i)Informatyka – Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej
  10. j)Matematyka z elementami rachunkowości – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

2) Rekrutacja:

Rekrutowani na warsztaty  będą tylko uczniowie, którzy jeszcze nie brali udziału w warsztatach z projektu Małopolska Chmura Edukacyjna.

Zgodnie z „Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie” beneficjentem projektu może być każdy uczeń szkoły (niezależnie czy uczęszcza na zajęcia „chmurowe” online czy nie) i może on wybrać sobie dowolny obszar warsztatów, który go interesuje. Jeżeli wyjątkowo zgłosi się uczeń który brał już udział w jakichkolwiek warsztatach, tj. wiosennych, letnich czy jesiennych istnieje możliwość utworzenia listy rezerwowej, z której uczniowie będą kwalifikowani w przypadku wolnych miejsc w konkretnych obszarach tematycznych.

TERMIN REKRUTACJI UPŁYWA: 25 marca 2021 r. o godzinie 15:00