Rekrutacja na staże / praktyki zawodowe

2021-05-17 00:00
Rekrutacja na staże / praktyki zawodowe

W ramach projektu „Mistrzowie w zawodzie II” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 prowadzona jest rekrutacja na:
staże zawodowe dla uczniów technikum
- praktyki zawodowe dla uczniów branżowej szkoły I stopnia.

Staże i praktyki zawodowe trwają 150 godzin.

Po realizacji stażu/praktyki uczeń/uczennica wnioskuje o stypendium w wysokości
1 700,00 zł.

Regulamin rekrutacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są w zakładce Mistrzowie w zawodzie II - Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu oraz na stronie internetowej projektu.

Staże i praktyki będą realizowane w terminach: 5 - 30 lipiec oraz 2 - 27 sierpień 2021 r.

Dokumenty rekrutacyjne należy składać w sekretariacie szkoły lub u szkolnego  lidera do dnia 28 maja 2021 r.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Wszelkich informacji na temat staży udziela doradca zawodowy – mgr Monika Kasperek (pokój 21, I piętro)

Zapraszamy do udziału!