Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Informacje

Szanowni Rodzice Ósmoklasistów, w związku z faktem, iż od 15 czerwca 2020 roku wasze dzieci mogą utworzyć konto kandydata do szkoły ponadpodstawowej, bardzo prosimy, aby wydrukowane i podpisane wnioski przesłać skanem na adres email: rekrutacja@wojnicz.edu.pl, a następnie wraz z otrzymaną kopią świadectwa ukończenia szkoły podstawowej przesłać pocztą tradycyjną na adres: Zespół Szkól Licealnych i Technicznych im. Jana Pawła II, ul. Jagiellońska 17, 32 – 830 Wojnicz lub dostarczyć osobiście, po wcześniejszym umówieniu się pod numerem telefonu 733 854 484.

Do wniosku prosimy dołączyć wypełniony kwestionariusz osobowy kandydata, w zależności od tego, którą szkołę wybiera - prosimy wypełnić tylko jeden kwestionariusz dotyczący pierwszego wyboru (LO, Technikum czy Szkołę Branżową I Stopnia).
Kwestionariusz osobowy kandydata do Liceum
Kwestionariusz osobowy kandydata do Technikum
Kwestionariusz osobowy kandydata do Szkoły Branżowej I Stopnia

Ponadto przypominamy, że kandydat jest obowiązany dostarczyć 2 fotografie.

Jednocześnie informujemy, iż skierowania na badania lekarskie (dotyczy kandydatów do Technikum i Szkoły Branżowej I Stopnia) będzie można pobierać w sekretariacie szkoły od dnia 29 czerwca 2020 r. po wcześniejszym umówieniu się.

Prosimy pamiętać, że wnioski i kopie świadectwa ukończenia szkoły podstawowej należy dostarczyć do dnia 10 lipca 2020 roku.

Ponadto informujemy, że pracownicy firmy Vulcan przygotowali pokaz działania systemu naboru – elektronicznej rejestracji kandydata do szkoły ponadpodstawowej https://www.youtube.com/watch?v=2cRjtr30HZc&feature=youtu.be

W związku z pojawieniem się harmonogramu rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020 / 2021 bardzo prosimy kandydatów o zapoznanie się z  regulaminem, w którym ujęte są wspomniane terminy. W razie pytań prosimy o kontakt.

Dyżur telefoniczny dotyczący rekrutacji od poniedziałku do piątku
w godz.8.00 - 13.00 (poza 16.06. i 19.06. - nauczyciel powołany do Zespołu Nadzorującego egzamin maturalny)

pod nr.telefonu +48 733 854 484 lub mailowo monikakasperek@interia.pl

Dzień Otwarty Szkoły odbył się 8 maja 2020r. 
w godzinach od 14:00-17:00. Relacja live na naszym facebooku.