Mój rozwój - moja przyszłość II

2022-09-01 00:00
Mój rozwój - moja przyszłość II

W dniu 01 września rozpoczyna się nabór uczestników do projektu "Mój rozwój - moja przyszłość II" na rok szkolny 2022 /2023.

W ramach projektu uczniowie wezmą udział w zajęciach koła zainteresowań z wykorzystaniem VR z chemii oraz z geografii, a także w kołach zainteresowań z zakresu umiejętności uczenia się.

Zajęcia dla uczniów będą prowadzone w małych grupach (do 8 osób), aby dostosować tempo pracy do indywidualnych potrzeb oraz możliwości sprawdzania na bieżąco postępów w nauce.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Wszystkie niezbędne do realizacji zadań i osiągnięcia celów materiały i pomoce dydaktyczne i sprzęt komputerowy zostaną zapewnione w ramach budżetu projektu.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem oraz uczestnictwa w zajęciach.