Konkurs na PLAKAT „Kampania wrześniowa 1939”

2023-03-24 00:00
Konkurs na PLAKAT „Kampania wrześniowa 1939”

W ramach obchodów 30 lecia Jednostki 39 Pułku Piechoty Strzelców Lwowskich oraz 24 Pułku Artylerii Lekkiej w Jarosławiu ogłaszamy konkurs na plakat „Kampania wrześniowa 1939”.

Tematyka plakatu dotyczy przebiegu działań zbrojnych podczas pierwszych dni wojny 1939 na terenie Polski, a zwłaszcza regionu małopolski z uwzględnieniem bitwy w Biskupicach Radłowskich.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich uczniów ZSLiT a w szczególności klasy Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej. Termin oddania prac 30.03.2023 rok.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Celem konkursu jest kształtowanie świadomości patriotycznej, motywowanie do rozwijania pasji historycznych, pobudzenie kreatywności i wzbogacanie technik graficznych uczniów.

Wszelkich informacji o konkursie udzielają opiekunowie konkursu Piotr Majcher, Piotr Rzepa.

Format: A3, PDF, jakość drukarska.

Prace można przesyłać na adres majcher.piotr@gmail.com