Uroczyste pożegnanie Maturzystów 2023

2023-05-05 00:00
Uroczyste pożegnanie Maturzystów 2023

Dopiero co byli zagubionymi ósmoklasistami i absolwentami gimnazjum przestępującymi nieśmiało progi naszej szkoły, dziś już są abiturientami liceum i technikum przystępującymi do egzaminów maturalnych...

Jak ten czas szybko biegnie, również czas pożegnań przed najważniejszymi egzaminami-dojrzałości.

Tegorocznych maturzystów pożegnaliśmy uroczyście tuż przed długim weekendem. W obecności rodziców, wychowawców, nauczycieli oraz młodszych kolegów, którzy przygotowali galę i nagrody dla najciekawszych osobowości kończących naszą szkołę,

Pani Dyrektor, Agnieszka Kapek oraz Przewodniczący Rady Powiatu Tarnowskiego, Paweł Smoleń, wręczyli nagrody najlepszym uczniom.

Była cała gama emocji-od dumy, poprzez uśmiechy, aż po ocierane ukradkiem łzy. Teraz z całej siły trzymamy kciuki za matury!