Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Podsumowanie zajęć z przedmiotu geografia w ramach projektu „Nowoczesna szkoła– zajęcia online III edycja”

2023-06-06 00:00
Podsumowanie zajęć  z przedmiotu geografia w ramach projektu „Nowoczesna szkoła– zajęcia online III edycja”

Podsumowanie zajęć  z przedmiotu geografia w ramach projektu „Nowoczesna szkoła – zajęcia online III edycja”  nr RPMP.10.01.04-12-0033/20 realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014- 2020  Priorytet X, Działanie 10.1. Rozwój kształcenia ogólnego, Poddziałanie 10.1.4 Małopolska Chmura Edukacyjna

Uczestnikami projektu było 15 uczniów klasy I Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu, wyłonieni podczas rekrutacji. W czasie zajęć młodzież miała możliwość uczestniczenia w zajęciach  on-line prowadzonych przez pracowników naukowych Wydziału  Geograficzno-Geologicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego  w Krakowie   jak i w zajęciach na uczelni. Zajęcia trwały od 20 października 2022 do 01 czerwca 2023.

Uczniowie doposażeni zostali w materiały biurowe pozwalające na zapiski ciekawych informacji przekazanych w czasie zajęć.

Zajęcia prowadzone były w sposób bardzo ciekawy, co wpłynęło na duże zainteresowanie tą formą kształcenia wśród młodzieży.

Zobacz galerię