Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

2023-06-26 00:00
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Był to rok ciężkiej pracy, który zaowocował sukcesami naszych uczniów.

Uroczystość rozpoczęła się  Mszy Św., którą celebrował ksiądz dr Sebastian Musiał. Młodzież po Mszy Św. podziękowała księdzu, który przez rok pełni funkcje katechety.

Kolejna część uroczystości odbyła się na hali szkolnej.

Uroczystość prowadziła pani wicedyrektor Małgorzata Gębska wraz z uczniami: Wiktorią Dziedzic i Szymonem Zychem.

W uroczystości brali udział goście Komendant Straży Granicznej pan Paweł Wolak oraz oficer Wydziału Uzupełnień i Mobilizacji Porucznik Dariusz Wojciechowski, który reprezentował  Wojskowe Centrum Rekrutacji w Tarnowie. Na apelu wyróżniono uczniów, którzy otrzymali świadectwo z paskiem, uczniów z wysoką frekwencję oraz uczniów biorących udział w konkursach i udzielających się w wolontariacie.

Z rąk Komendanta Straży Granicznej pana Pawła Wolaka podziękowania za wyróżniającą postawę otrzymał Michał Iskra  z klasy 1SG.

Ten dzień był szczególny dla uczniów klasy 3 Branżowej Szkoły I-go stopnia, którzy żegnali się ze szkołą.

Uczniowie wraz z wychowawczynią pani Marzeną Szulczyńską pozowali do pamiątkowego zdjęcia. Uroczystość zakończyła Pani wicedyrektor, życząc wszystkim wspaniałych wakacji i cytując za patronem szkoły Janem Pawłem II

Niech wakacje będą czasem takiego spotkania,
w którym znajduje się najlepszą cząstkę,
cząstkę której nikt nas już nie może pozbawić.