Obóz sportowo-obronny „Przez Sport do Wojska II” - rekrutacja trwa

2023-09-12 00:00
Obóz sportowo-obronny „Przez Sport do Wojska II” - rekrutacja trwa

Już w najbliższy czwartek (14.09) rozpoczynamy intensywny, trzydniowy obóz sportowo – obronny pod hasłem „Przez Sport do Wojska II” dla 30 uczniów klas wojskowych (rekrutacja trwa). Działanie jest realizowane przy wsparciu finansowym pozyskanym z Ministerstwa Obrony Narodowej przez nasze szkolne stowarzyszenie EduWojnicz.

W programie: szkolenie strzeleckie, trening wspinaczkowy oraz marsz na orientację.  Wszystkie zajęcia poprowadzą doświadczeni i sprawdzeni instruktorzy, a zakres szkolenia wykracza poza ten realizowany w ramach cotygodniowych zajęć szkolnych, dlatego udział w obozie umożliwi uczestnikom zdobycie kompetencji, które z pewnoscią okażą się przydatne w jeszcze lepszym przygotowaniu do wyzwań i trudów służby wojskowej, z którą wielu naszych uczniów wiąże swoją zawodową przyszłość.