Zbiórka podusi dla podopiecznych Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci w Krakowie-podsumowanie.

2023-12-07 00:00

Zakończyliśmy zbiórkę podusi dla podopiecznych Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci w Krakowie.

Po raz kolejny udowodniliśmy że „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ” i dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli zebraliśmy środki na zakup 30 podusi. Jest to nasz mały dar dla Dzielnych Wojowników którzy codziennie walczą ze swoją chorobą.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję, a podopiecznym przekazujemy nie tylko miękkie podusie, ale przede wszystkim dobre myśli i ciepłe uśmiechy, zapewniając o naszej pamięci i dalszej gotowości do pomocy.