Aktywnie charytatywnie z Mrówką dla Adasia

2023-12-10 00:00
Aktywnie charytatywnie z Mrówką dla Adasia

Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest,nie przez to co ma, lecz przez to czym
dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

6 Grudnia w naszej szkole zakończyła się akcja Aktywnie, charytatywnie z Mrówką dla Adasia Bibro.

Przez 3 dni społeczność szkoły organizowała różne przedsięwzięcia, które miały na celu zebranie jak największych funduszy na leczenie Adasia.
W pierwszym dniu można było kupić wypieki, które były przygotowane przez uczniów, rodziców jak i nauczycieli uczących w szkole.
W drugim dniu odbyła się licytacja, która odniosła wielki sukces. Zaangażowanie oraz hojność szkolnej społeczności była nieoceniona. Uczniowie pokazali w tym dniu, jakie wielkie mają serca i jak potrafią pomóc innym w potrzebie. Podczas licytacji można było wykupić wiele cennych prezentów, słodkich podarunków, ciast. Wszystkie rzeczy na aukcję, były podarowane przez uczniów i nauczycieli. Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie.
Dzień trzeci był ostatnim dniem zbiórki. Zakończyliśmy go spektakularnym widowiskiem, jakim był mecz koszykówki. W meczu rywalizowali uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Licznie zgromadzona widownia oraz wszystkie osoby zaangażowane w organizację tego dnia dodawali wielkich emocji, oraz rozgrzewali atmosferę na hali sportowej. W tym dniu można było skorzystać również z kupna robionych, świeżo wyciskanych soków, słodkich prezentów i karteczek z cytatami.

Podsumowując, dla Adasia udało się zebrać łącznie 7653,10 zł.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom za pracę i życzliwość. Uczniom, ich rodzicom, nauczycielom oraz całej społeczności szkolnej. A najbardziej chcielibyśmy się zwrócić i raz jeszcze podziękować naszym wspaniałym uczniom: Wykazaliście się olbrzymią wrażliwością i empatią. Pokazaliście, że potraficie pomagać innym i nie przejdziecie obojętnie obok drugiego człowieka.

WASZA POMOC BYŁA TAK WIELKA JAK WIELKIE SĄ WASZE SERCA.