Przedstawienie dla przedszkolaków

2024-06-06 00:00
Przedstawienie dla przedszkolaków

Dobro zawsze zwycięża! To przesłanie starali się przekazać uczniowie LO z elementami pedagogiki i psychologii swoim młodszym kolegom z Publicznego Przedszkola w Wojniczu. Genialnie przez naszą młodzież zaprezentowane przedstawienie "Królewna Śnieżka" wzbudziło zachwyt nie tylko wśród przedszkolaków, ale również obecnych na sali pań nauczycielek (nasz zresztą takżesmile). Był też czas na wspólną zabawę, której efekty to imponujących rozmiarów geometryczne krasnoludki. Wszystkie te działania odbyły się w ramach projektu "Z kim mieszka Śnieżka", realizowanego przez nasze szkolne Stowarzyszenie EduWojnicz przy wsparciu finansowym Gminy Wojnicz.