Szkolny Etap Olimpiady Języka Angielskiego już rozstrzygnięty!

2024-10-09 00:00
Szkolny Etap Olimpiady Języka Angielskiego już rozstrzygnięty!

Znamy już wyniki pierwszej części szkolnego etapu Olimpiady Języka Angielskiego.

Podobnie jak w ubiegłym roku niekwestionowanym zwycięzcą został Kacper Bacia z klasy 5 TGI. Miejsce drugie zdobyli ex aequo: Wiktoria Gallagher z klasy III PED oraz Dominik Niebudek z klasy III OPW, a miejsce trzecie zajęli, znów ex aequo: Kacper Ojczyk z klasy 2 TG oraz Daniel Łoboda z klasy IV LO.

Brawo!

Warto podkreślić, że Kacper Bacia zdobył 35 punktów na 45 możliwych, co jest bardzo dobrym wynikiem, biorąc pod uwagę fakt, że liczba punktów potrzebnych do przejścia przez wstępne kwalifikacje wynosi 22. Do kolejnego etapu zakwalifikowanych zostanie od 450 do 500 najlepszych prac z całej Polski.

Gratulujemy i trzymamy za Kacpra kciuki!